• Katalóg ponúk » 
  • Pracujete denne s e-mail správami a Váš poštový klient nespĺňa všetky vaše nároky? Prejdite na poštový klient The Bat!

Pracujete denne s e-mail správami a Váš poštový klient nespĺňa všetky vaše nároky? Prejdite na poštový klient The Bat!

717122
Pracujete denne s e-mail správami a Váš poštový klient nespĺňa všetky vaše nároky? Prejdite na poštový klient The Bat! Odporúčaný záznam

The Bat! ver.10: Univerzálny poštový klient s vysokou úrovňou bezpečnosti Vlastnosti: - neobmedzený počet používateľov, poštových účtov a správ - podpora protokolov SMTP, POP3, IMAP4 a MAPI - zabezpečenie prenosu zo servera a na server pomocou internej implementácie SSL 3.0 a TLS 1.0 až 1.2, šifrovanie správ pomocou PGP alebo GnuPG - písanie a čítanie textových alebo HTML správ s podporou Unicode a takmer 30 ďalších kódových stránok - správy vo formáte HTML sa prezerajú pomocou interného prehliadača na báze jadra Chromium - pridávanie digitálneho podpisu v zmysle štandardov S/MIME (interná implementácia alebo s využitím Microsoft CryptoAPI) - prílohy k správam sa dajú ukladať mimo tela správ vo zvolenom priečinku, čo významne zmenšuje veľkosť jednotlivých databáz správ a tým zrýchľuje vyhľadávanie, triedenie a ďalšie operácie so samotnými správami - voliteľná aplikácia externých zásuvných modulov realizujúcich filtráciu nevyžiadanej pošty, napr. AntispamSniper - import a export databáz správ vo formáte EML, MSG a UNIX - import a export adresára vo formáte LDIF, Business Card (vCard) v2.1 a 3.0 alebo v rôzne formátovaných textových súborov - vhodne definované pravidlá na manipuláciu so správami umožňujú zasielanie automatických odpovedí na určené typy správ, triedenie prichádzajúcej pošty do rôznych priečinkov na základe rozlíšenia adresy odosielateľa, adresy príjemcu, predmetu správy alebo iných kritérií - šablóny pre automatickú tvorbu úvodných a záverečných sekcií textových alebo HTML správ s možnosťou aplikácie makier pre vkladanie multimediálnych prvkov, premenných typu dátum, meno odosielateľa, príjemcu a podobne - tzv. rýchle šablóny poskytujú funkciu jednoduchého vkladania používateľských textov (meno, poštová adresa, telefónne číslo a pod.) - vstavaný generátor QR kódu umožňuje zakódovať telefónne číslo, URL alebo e-mail adresu alebo iný textový reťazec - zmena rozmiestnenia okien a farebnosti grafického rozhrania vrátane tmavých tém - v najnovšej verzii pribudol vstavaný kalendár a bola zdokonalená funkcia adresára kontaktov - lokalizácia do slovenského jazyka vrátane slovníkov pre kontrolu pravopisu (s diakritikou aj bez diakritiky). - program sa dodáva v 32 aj 64-bitovej verzii, licencia je typu Home alebo Professional. Druhý menovaný typ licencie má možnosť aplikácie HW tokenov, priebežného šifrovania databázy správ na báze AES algoritmu a biometrickej autentifikácie. Zahrňuje tiež možnosť použitia prenosnej verzie programu s označením Voyager.

NEHODNOTENÝ

AVIR, s.r.o.
Pezinok

0

Dodavatel je v systému ePoptávka.cz registrován již 0 měsíců

Kontakt

Ďalšie dodávateľské ponuky