Nabídky ze štítku objektoch (157)

1 2 3 4 5 6 7 .. 11 ďaľší »
Bleskozvody Odporúčaný záznam

Bleskozvody

Firma vykonáva montáž bleskozvodov umiestnených na chránených objektoch. Údržba a opravy všetkých typov bleskozvodov. Vykonávanie revízií a skúšok bleskozvodových systémov.

Ponuka od dodávateľa:' ELMONT - BME, s.r.o., Trenčianske Mitice

Klimatizácia Odporúčaný záznam

Klimatizácia

Splity, Multi Splity, Vrv systémy pre malé aj veľké kancelárie, obytné priestory, reštaurácie, zdravotnícke zariadenia, podniky, budovy, bary, herne.

Ponuka od dodávateľa:' Marek Tomko el - mont s.r.o., Hraň

Odborné prehliadky a odborné skúšky a servis elektrických zariadení do 52kV v objektoch triedy bez nebezpečenstva a s nebezpečenstvom výbuchu.

Odborné prehliadky a odborné skúšky a servis elektrických za…

S cieľom zvýšenia bezpečnosti a spoľahlivosti prevádzky vyhradených elektrických zariadení je nevyhnutné dodržiavať predpisy a opatrenia zamerané na overovanie stavu elektrických zariadení nielen pred ich uvedením do prevádzky, ale aj v pravidelných …

Ponuka od dodávateľa:' ElektroSystem AM, spol. s r.o., Dolné Saliby

Silnoprúdové elektroinštalácie a elektromontáže do 52kV v objektoch triedy bez nebezpečenstva a s nebezpečenstvom výbuchu.

Silnoprúdové elektroinštalácie a elektromontáže do 52kV v ob…

Realizujeme vonkajšie rozvody elektriny do 22 kV v rámci výstavby nových a rozširovaných elektrických sietí, dodávky rozvodných zariadení pre odbočky z distribučných sietí, a náhradných zdrojov elektrickej energie. Vykonávame vnútorné elektroinšt…

Ponuka od dodávateľa:' ElektroSystem AM, spol. s r.o., Dolné Saliby

Vysušovanie vlhkého muriva

Vysušovanie vlhkého muriva

Mikrovlnnú technológiu využívame k vysušovaniu akéhokoľvek mokrého muriva a k likvidácií akýchkoľvek drevokazných škodcov /húb, pliesní, hmyzu/ v objektoch drevených i murovaných od rekreačných dreveníc cez obytné domy, hrady, zámky a priemyselné obj…

Ponuka od dodávateľa:' Služby pre domácnosť s.r.o., Spišska Nova Ves

Elektroinštalačné práce do 1000V

Elektroinštalačné práce do 1000V

Ponúkam elektroinštalačné práce do 1000V, slaboprúd, bleskozvody, elektrické podlahové kúrenie a revízie v rodinných domoch, bytoch a v priemyselných a polyfunkčných objektoch. V tejto oblasti firma pôsobí od roku 1991. Zaručujem kvalitnú a rýchlu pr…

Ponuka od dodávateľa:' Tibor Köplinger elektroinštalačné práce, Sap

Cena: podľa zákazky

Elektronická kontrola vstupu a dochádzky

Elektronická kontrola vstupu a dochádzky

Na plne automatické povoľovanie prístupu do určených zón v objektoch, možno využiť vlastnosti prístupového systému, ktorý na základe priradeného oprávnenia osobu cez priechod prepustí resp. nie.

Ponuka od dodávateľa:' SD - Služby, s.r.o., Bratislava

PVC Podlahy homogénne Linofatra Praktik

PVC Podlahy homogénne Linofatra Praktik

Nášlapná vrstva je zhodná s hrúbkou podlahoviny. Spĺňa požadavky pre aplikácie v objektoch s ťažkým namáhaním, ako sú školy, nemocnice, obchodné domy, výrobné haly a iné verejné priestory.

Ponuka od dodávateľa:' Ján Dlabaj - POPAKO, Banská Bystrica

Klimatizácia a rekuperácia tepla

Klimatizácia a rekuperácia tepla

Na zabezpečenie zdravého životného prostredia osôb v objektoch sa musí vykonávať pravidelná výmena vzduchu (cca 10 - 40 m3/os.d). Takto počas vetrania sa stráca veľké množstvo tepla do okolia. Jednorázové intenzívne vetranie v trvaní 5 - 10 min. niek…

Ponuka od dodávateľa:' ECODUC, a.s., Levice

Rolety Minirol Tradi

Rolety Minirol Tradi

Roletový systém Minirol Tradi predstavuje individuálne riešenie na mieru. Hodne je využívaný aj pri rekonštrukciách pôvodných drevených roliet v objektoch so zabudovanou schránkou nad oknom.

Ponuka od dodávateľa:' Miloslav Fojtík - ROLVIS, Žiar nad Hronom

Údržba elektrických zariadení

Údržba elektrických zariadení

Ponúkame Vám montáž, opravu, údržbu elektrických zariadení do 1000 V v objektoch triedy "A" a tiež výrobu, inštalácie a opravy elektrických strojov a prístrojov, meracej a regulačnej techniky.

Ponuka od dodávateľa:' C & C Košice s.r.o., Košice

1 2 3 4 5 6 7 .. 11 ďaľší »