Nabídky ze štítku objemu (69)

Kompaktný kolesový nakladač NH

Kompaktný kolesový nakladač NH

Modely W50BTC, W60BTC, W70BTC, W80BTC. Kompaktné kolesové nakladače značky New Holland vás prekvapia svojimi manévrovacími schopnosťami. Vďaka hydrostatickému pojazdu sa vyznačujú presným a citlivým pohybom. Hydraulický systém s prídavným okruhom zvl…

Ponuka od dodávateľa:' AGROPRET - PULZ, a.s., Bratisava

Miesiče cesta

Miesiče cesta

Delené podľa objemu cesta.

Ponuka od dodávateľa:' ATHEA s.r.o., Pezinok

Automatické pipety Gilson

Automatické pipety Gilson

Ľahká, pevná a extrémne pohodlná motorizovaná pipeta Pipetman M od Gilsonu. Nastavovanie objemu je veľmi jednoduché: otočíte tlačítkom na požadovný objem a kliknete. Na prvý pohľad vyzerá ako manuálna pipeta Pipetman Classic – len jedno tlačítko na…

Ponuka od dodávateľa:' Bio - Chrom, s.r.o., Bratislava

Dúchadlo Dt4

Dúchadlo Dt4

Špeciálne dúchadlá Wegener doporučujeme používať ku všetkým typom zváracích pištolí. Montážne dúchadlo Dt4 dodáva čistý, prefiltrovaný vzduch konštantného objemu a je určené pre prevádzku 1 zváracej pištole.

Ponuka od dodávateľa:' TITAN - Tatraplast, s.r.o., Ružomberok

Automatický dávkovač tekutého mydla M

Automatický dávkovač tekutého mydla M

Automatický dávkovač tekutého mydla Merinda Top. Pri položení dlane pod dávkovač automaticky striekne dávku mydla objemu 1 ml.

Ponuka od dodávateľa:' Otto Bikky NIKA, 1 Svätý Jur

Cena: 111.70 €

Merida 2 dávkovač tekutého mydla

Merida 2 dávkovač tekutého mydla

Dávkovač tekutého mydla Merida 2. Mydlo doplňované z kanystra. V ponuke viac druhov tekutých mydiel na doplňovanie. Objem 800 ml. Vyrobené z vysokokvalitného Abs plastu. Okienko na čelnej strane na kontrolu objemu mydla. Zamykateľné na kľúčik.

Ponuka od dodávateľa:' Otto Bikky NIKA, 1 Svätý Jur

Cena: 37.08 €

Vnútroštátna preprava

Vnútroštátna preprava

Poskytujeme vnútroštátnú cestnú nákladnú dopravu a prepravu. Preprava nákladu do rozmerov 4,2m x 2,2m x 2,2m a nákladná doprava do hmotnosti 1,7 tony a objemu 18m3. Preprava počas všetkých dní v roku.

Ponuka od dodávateľa:' TTRANS-Sťahovanie, s.r.o., Trnava

Solárne ohrievače Bs1s

Solárne ohrievače Bs1s

Zásobník je vynikajúcim riešením pre ohrev vody za pomoci solárnych kolektorov. Výmenník siaha až do najspodnejšej časti nádrže, čím je zabezpečené maximálne využitie objemu, rýchly ohrev a zamedzená tvorba baktérii.

Ponuka od dodávateľa:' HAST, s.r.o., Považská Bystrica

Sprchové gély

Sprchové gély

Ponúkame sprchové gély o objemu 400 ml, pre mužov: 2 v 1 ( vlasy a telo), rôzne vône, univerzálne na každodennú starostlivosť, rôzne vône.

Ponuka od dodávateľa:' PhDr. Gabriela Spišáková - Majster Papier, Bratislava