Nabídky ze štítku oblúky (39)

Hrubé stavebné práce

Hrubé stavebné práce

Murovanie lícovou tehlou v exteriéri aj interiéri, oblúky, klenby, ozdobné fasády. Sadrové omietky, štukatérske práce. Murovanie stien z presných tvárnic, sklobetónu. Sadrokartonárske práce.

Ponuka od dodávateľa:' Marián Vojtek - MASTER, Sabinov

Kladky a vodiace koľajnice

Kladky a vodiace koľajnice

Kladky: jedinečné bezúdržbové kladky vyznačujúce sa dlhou životnosťou, vysokou nosnosťou, ľahkým a tichým chodom. Kladky dodávame na základe vodiacich koľajníc v 6 rôznych veľkostiach (0 až 5) ako jednoduché alebo dvojité kladky. Sú dodávané buď galv…

Ponuka od dodávateľa:' VOMET, spol. s r.o., Trnava

Cena: podľa objednávky

Horizontálne bambusové žalúzie

Horizontálne bambusové žalúzie

Z hľadiska estetiky sa stále viacej potencionálnych klientov prikláňa k tieneniu prírodnými materiálmi. Bambusové žalúzie, s ktorými sa stretávate, sú prírodnou variantou tienenia. Bez problémov vyrábame trojuholníky, lichobežníky a oblúky. Žalúzie m…

Ponuka od dodávateľa:' Jozef Varinský - Varinský, Moravské Lieskové

Basic oblúková tvarovka

Basic oblúková tvarovka

Oblúkovými tvarovkami vytvárame rôzne oblúky s pomocou uhlových tvaroviek s ktorými napájame na stenové elementy, pri rôznej hrúbky stien musíme prilepiť príslušnú hrúbku izolácie aby stena mala stejnú hrúbku. Tvarovky sú bez tepelných mostov.

Ponuka od dodávateľa:' Manysided B. S. s.r.o., Štúrovo

Nafukovacia reklama a nafukovadlá

Nafukovacia reklama a nafukovadlá

Naša spoločnosť je dodávateľom nafukovacích reklamných pútačov a reklamných nafukovadiel. Dodávame reklamné nafukovacie oblúky, nafukovacie stany, héliové nafukovadlá a akékoľvek iné nafukovacie reklamné pútače za bezkonkurenčné ceny.

Ponuka od dodávateľa:' REATEK, s.r.o., 8 8 8 Bratislava

Drevené okná Mirador 682

Drevené okná Mirador 682

Najpoužívanejšie okno vhodné do novostavieb, pri rekonštrukciách domov a bytov, pre atypické riešenia tvarov okenných konštrukcií (trojuholníky, oblúky) s optimálnym pomerom cena/úžitok Konštrukčná hrúbka profilu 68mm.

Ponuka od dodávateľa:' ŠPIRŇÁK s.r.o., Ružomberok

Okná Brillant

Okná Brillant

Hlavne do domov s nízkou spotrebou energie. Lahodné oblúky, zaokrúhlené hrany, jemné šikmé hrany, to všetko dáva oknám Brillant moderný a profesionálny vzhľad.

Ponuka od dodávateľa:' SONIPEX, s. r. o., Galanta