Ponuky zo štítku potreby v lokalite Trenčín (437)

Audit zmlúv

Audit zmlúv

Audit existujúcich zmlúv, v prípade potreby návrh riešenia ako optimalizovať (návrhy na úpravu, zmenu, prípadne zánik-vytvorenie nových zmlúv) existujúce zmlvy tak, aby vyhovovali súčasným podmienkam a situácií.

Ponuka od dodávateľa:' SYNERGY Finance, s. r. o., Trenčín

Weby pre obce

Weby pre obce

Tvorba www stránky pre vašu obec v zmysle platných zákonov SR. Redakčný systém Webyportal je špeciálne upravený pre potreby miest a obcí SR využíva už 38 miest a vyše 200 obcí.

Ponuka od dodávateľa:' N-Group Slovakia, s. r. o., Myjava

Prístroje na pedikúru

Prístroje na pedikúru

Firma ponúka na predaj 3 rôzne prístroje na pedikúru vhodné do každých pedikérskych salónov podľa potreby. Prístroje sú výkonné s nízkou hmotnosťou.

Ponuka od dodávateľa:' Centrum pedikúry, s. r. o., 6 Bratislava

 Bezpečnostné služby

Bezpečnostné služby

Našim cieľom je ponúkať a zaisťovať ucelené komplexné bezpečnostné riešenia s ohľadom na budúcnosť. Preto sa pri návrhu riešenia bezpečnosti zameriavame predovšetkým na skutočné potreby zákazníka.

Ponuka od dodávateľa:' SECURITAS SK, s.ro., Prievidza

Vysávače, tepovače, parné čističe, žmýkačky  - ENEFTECH

Vysávače, tepovače, parné čističe, žmýkačky - ENEFTECH

Naša firma sa zaoberá predajom techniky, ktorá pomáha užívateľom uľahčiť ich každodenné potreby, ochrániť ich zdravie, či prispieť k vytvoreniu útulného domova alebo príjemného pracovného prostredia.

Ponuka od dodávateľa:' ENEFTECH s.r.o., Ráztočno

Cena: podľa aktuálneho cenníka

Rehabilitácia

Rehabilitácia

Súčasťou hotela je nové rehabilitačné centrum - Neštátne zdravotnícke zariadenie fyziatria, balneológia a liečebná rehabilitácia. Tu sú ošetrované rôzne poruchy alebo choroby pohybového ústrojenstva. Hostia môžu podľa potreby viackrát týždenne konzul…

Ponuka od dodávateľa:' Agein s. r. o., Trenčín

Cena: cena neuvedena

Projektová dokumentácia

Projektová dokumentácia

Firma pracuje podľa predložených projektov alebo vlastnej projektovej dokumentácie. Podľa potreby zhotovuje základnú elektrotechnickú dokumentáciu pre potreby vypracovania revíznej správy v oblasti bytových, obchodných a technologických stavieb.

Ponuka od dodávateľa:' ELMONT - BME, s.r.o., Trenčianske Mitice

Čistiareň odpadových vôd typ EČ6 SBR-2

Čistiareň odpadových vôd typ EČ6 SBR-2

Čistiareň je určená pre čistenie odpadových vôd z kapacitou čistenia 900 litrov za deň, čo zodpovedá 6 E.O., má plnoautomatickú prevádzku, ktorá je riadená mikroprocesorom, bez potreby ovládania ručných ventilov. ČOV dobre znáša aj nárazové veľké mno…

Ponuka od dodávateľa:' " E K O P R O G R E S " - výrobné družstvo, Zamarovce

Markízy

Markízy

Markízy slúžia na príjemné zatienenie a zároveň aj ochrana voči škodlivému slnečnému UV žiareniu. Vytvoria aj dobrý image a skrášlia Vaše bývanie. Podľa potreby si môžete vybrať zo širokého výberu rôznych typov markíz. Základné členenie je na výsuvné…

Ponuka od dodávateľa:' Jozef Varinský - Varinský, Moravské Lieskové

Vonkajšie hliníkové žalúzie

Vonkajšie hliníkové žalúzie

Možnosťou naklápať lamely Vás tieto žalúzie spoľahlivo ochránia pred nežiadúcimi pohľadmi do Vášho súkromia a zabezpečia Vám tak pocit pohody. Podľa potreby si v miestnosti zatemníte počas dňa, napríklad pri obedňajšom spánku alebo pri sledovaní tele…

Ponuka od dodávateľa:' Jozef Varinský - Varinský, Moravské Lieskové