Nabídky ze štítku novostavby (296)

Plastové okná Brügmann Md - Perfect Vip

Plastové okná Brügmann Md - Perfect Vip

Päťkomorový systém použitý pri plastových oknách Brügmann Arte ponúka vynikajúci pomer kvality a ceny. Okná vyrobené zo systému Brügmann Arte sú vhodné pre rekonštrukcie rodinných domov, priemyselné objekty, ale aj novostavby.

Ponuka od dodávateľa:' JARIMPEX, s.r.o., Dolná Streda

Železničné stavby

Železničné stavby

Novostavby železníc, rekonštrukcie železníc, sanácia železničného spodku bez zosadenia koľajového roštu, výstavba električkových tratí, výstavba tratí metra, pevná jazdná dráha atď.

Ponuka od dodávateľa:' Swietelsky-Slovakia spol. s r.o., Bratislava

Vnútorné parapety - Trieda Exclusive, drevené Werzalit

Vnútorné parapety - Trieda Exclusive, drevené Werzalit

Vnútorné drevené parapety Werzalit vďaka svojim vlastnostiam predstavujú ideálne riešenie pre vnútornú úpravu okna. Okrem estetického vzhľadu domu a výhodnej cene sú ideálnym riešením ako pre novostavby, tak aj pre rekonštrukcie.

Ponuka od dodávateľa:' BANPLAST s.r.o., Zvolen

Plastové okná

Plastové okná

Na výrobu okien sa používa kvalitný profil nemeckého systému GEALAN 6 – komorový, celoobvodové kovanie Siegenia-Aubi. V ponuke máme aj vchodové dvere GEALAN, ktorý dodávame v 6 komorovom prevedení v kombinácií s GU-kovaním. Okrem predaja veľkoodberat…

Ponuka od dodávateľa:' JUKOV, s.r.o., Košice

Schodištia

Schodištia

Pokial sa púšťate do rekonštrukcie alebo novostavby nejakého objektu, je potrebné schodisko posúdiť nielen po technickej stránke, ale aj z hľadiska praktického a estetického, aby bolo praktickým a estetickým doplnkom interiéru(exteriéru) a nie ru…

Ponuka od dodávateľa:' EUROLUX s.r.o., Košice - Staré Mesto

Realizácia stavebných prác

Realizácia stavebných prác

Zameriavame sa na novostavby, stavebné opravy a rekonštrukcie bytových a nebytových objektov a okrem klasických HSV a PSV prác ponúkame aj ďalšie činnosti - hydroizolácie plochých striech, rekonštrukcia a zatepľovanie fasád a sadrokartonárske práce.

Ponuka od dodávateľa:' HOSS Prievidza, s. r. o., Prievidza

Podmietkové rolety

Podmietkové rolety

Osadenie podomietkových roliet najmenej narúša celkový dizajn stavby, pretože po zvinutí nie sú na fasáde domu viditeľné. Ich montáž odporúča pre novostavby prípadne rozsiahle rekonštrukcie stavby.

Ponuka od dodávateľa:' MONTY s.r.o., Trenčín

Interiérové parapety

Interiérové parapety

Vnútorné Pvc parapety vďaka svojim vlastnostiam predstavujú ideálne riešenie pre vnútornú úpravu okna. Okrem estetického vzhľadu domu a výhodnej cene sú ideálnym riešením ako pre novostavby, tak aj pre rekonštrukcie.

Ponuka od dodávateľa:' PUURA s.r.o., Sobrance

Rolety

Rolety

Ponúkame kompletný sortiment predokenných roliet pre novostavby i pre dodatočnú montáž. Použitím najlepších materiálov najmä na báze hliníka a vysoko kvalitného PVC so zárukou na stálosť farby v kombinácii s najmodernejšou výrobnou technológiou.

Ponuka od dodávateľa:' HSG s.r.o., Oravský Podzámok

Hybridné tepelné čerpadlo vzduch-voda

Hybridné tepelné čerpadlo vzduch-voda

Daikin Altherma Hybrid Tento systém je prvý svojho druhu na svete. Kombinuje technológiu tepelného čerpadla a plynového kondenzačného kotla pre čo najekonomickejšie alebo najekologickejšie hospodárenie. Tento systém je vhodný pre rekonštrukcie st…

Ponuka od dodávateľa:' EQUINOX, s.r.o., Banská Bystrica

Cena: podľa objednávky

Veľkoplošné striekanie

Veľkoplošné striekanie

Naša firma sa zaoberá: veľkometrážne maľovanie striekaním, (haly, byty, domy, kancelárie, novostavby ...), stierky a nátery. Pracujeme s profesionálnou technikou a značkovými farbami najvyššej kvality. Ak hľadáte poskytovateľa práve týchto služieb, s…

Ponuka od dodávateľa:' Zoltán Okenica - VELKOPLOŠNÉ STRIEKANIE, Malá Mača

Cena: podľa zákazky