Nabídky ze štítku novostavby (309)

Realizácie stavieb

Realizácie stavieb

Novostavby, prestavby, rekonštrukcie, altánky, prístrešky, záhradné domčeky rôznych druhov a farieb podľa vašich požiadaviek na mieru.

Ponuka od dodávateľa:' SLÁVIK-STAV s.r.o., Handlová

Architektonická činnosť

Architektonická činnosť

autorizovaný architekt SKA - novostavby rodinných domov_rekonštrukcie bytov a rodinných domov_návrhy interiérov bytov a domov, predajní, kancelárskych priestorov_architektonické poradenstvo_autorský dozor... (www.bliznakov.sk)

Ponuka od dodávateľa:' Mgr. arch. Georg Bliznakov - GB arch., Bratislava

Systém kontroly vstupu

Systém kontroly vstupu

V súčasnosti takmer do každej novostavby je zabudovávaný ako súčasť integrovaného bezpečnostného systému aj systém kontroly vstupu, ktorý umožňuje efektívne riadenie prístupu osôb do jednotlivých priestorov objektu vo väzbe na čas.

Ponuka od dodávateľa:' SBA-Expert s.r.o., Bratislava - Rača

Rodinné domy

Rodinné domy

Vypracovanie dokumentácie a inžinierske práce: Novostavby atypický rodinných domov. Novostavby katalógových domov (katalóg rodinných domov). Rekonštrukcie rodinných domov.

Ponuka od dodávateľa:' DESIGN ENGINEERING, s.r.o., Bratislava

Stavebná činnosť

Stavebná činnosť

Stavebné práce, novostavby a rekonštrukcie rodinných domov, výkopové práce, zemné práce, uskutočňovanie inžinierskych stavieb a ich zmien, stavebné úpravy, udržiavacie práce.

Ponuka od dodávateľa:' Jozef Janiš - EKO-STAVSOL, Drietoma

Strešná krytina Lindab Click

Strešná krytina Lindab Click

Vhodná pre novostavby i rekonštrukcie, ale vynikne predovšetkým v modernej architektúre.

Ponuka od dodávateľa:' Lindab a.s., Jamník

Fasádny polystyrén

Fasádny polystyrén

Penový polystyrén určený na použitie v kontaktných zatepľovacích systémoch Etics, vhodný pre rekonštrukcie a novostavby. Výhody: dobré tepelnoizolačné vlastnosti, nízka nasiakavosť, hrúbky až do 1200 mm, rozmerová a tvarová stabilita.

Ponuka od dodávateľa:' PROFI one spol. s r.o., Bratislava-Nové Mesto

Projektovanie stavieb

Projektovanie stavieb

Hlavnou činnosťou našej firmy je projektovanie malých a stredných stavieb. Projektujeme novostavby, prestavby, prístavby a podobne. Poskytujeme aj konzultácie a poradenstvo, autorský a stavebný dozor a predaj stavebného materiálu.

Ponuka od dodávateľa:' Ing. arch. Eva Jureková Lásková - EVArch, Bratislava - Podunajské Biskupice

Plastové okná

Plastové okná

Na výrobu okien sa používa kvalitný profil nemeckého systému GEALAN 6 – komorový, celoobvodové kovanie Siegenia-Aubi. V ponuke máme aj vchodové dvere GEALAN, ktorý dodávame v 6 komorovom prevedení v kombinácií s GU-kovaním. Okrem predaja veľkoodberat…

Ponuka od dodávateľa:' JUKOV, s.r.o., Košice

Garážové brány

Garážové brány

Ponúkame sekčné garážové brány, ktoré sa vyznačujú vysokou spoľahlivosťou a dlhou životnosťou. Sekčné garážové brány majú vynikajúce tepelne - izolačné vlastnosti a sú vhodné do novostavby i pre rekonštrukcie.

Ponuka od dodávateľa:' 3XI s. r. o., Bratislava - Nové Mesto

Vnútorné parapety - Trieda Exclusive, drevené Werzalit

Vnútorné parapety - Trieda Exclusive, drevené Werzalit

Vnútorné drevené parapety Werzalit vďaka svojim vlastnostiam predstavujú ideálne riešenie pre vnútornú úpravu okna. Okrem estetického vzhľadu domu a výhodnej cene sú ideálnym riešením ako pre novostavby, tak aj pre rekonštrukcie.

Ponuka od dodávateľa:' BANPLAST s.r.o., Zvolen

Insektroll - v predokennej roleté je integrovaná sieť

Insektroll - v predokennej roleté je integrovaná sieť

Predokenný systém od firmy Alukon je tiež vhodný pro novostavby ako i pre renovované budovy.Lamela môže byť v rolete hliníková alebo PVC. V rolete je navyše integrovaná aj sieťka proti hmyzu.

Ponuka od dodávateľa:' Sun Door, s.r.o., Nitra